У багатому склепі розкопали 63 скелети в купі золота


Археологи в Південній Америці виявили гробницю древньої цивілізації Варі. 

В склепі знаходилися муміфіковані тіла трьох королев разом із золотими скарбами і людськими жертвами. Дослідникам вдалося розкопати 63 скелети, яким близько 1300 років. Також знайшли золоті монети, кераміку, прикраси та бронзові інструменти. Археологи зазначили, що більшість знайдених тіл – це муміфіковані жінки, які сиділи вертикально. Про деталі цієї знахідки стало відомо 1 липня 2013-го.1200-літній "храм мертвих" був знайдений на Ель-Кастільо-де-Хуармей, що в чотирьох годинах їзди на північ від столиці Ліми. Відкриття зроблене спільною польсько-перуанською командою. Дослідники говорять, що вивчення артефактів допоможе їм зібрати воєдино інформацію про життя та культуру людей в Андах до виникнення імперії інків.
"Вперше в історії археології в Перу ми знайшли царську гробницю, що належить культурі Варі", – розповідає провідний археолог Мілош Герш.
Варі прийшли з південного високогір'я Перу та правили на великій території від 500 до 1000 року. За цей час вони здійснили безліч поховань. За своїми звичаями, померлих близьких у загробне життя Варі проводжали в матеріальному достатку із знаряддями ремесла.
Серед інших артефактів, поряд з муміфікованими королевами, були знайдені інструменти для ткацтва, зроблені з золота, ритуальні сокири, чаші для пиття, контейнери з листям коки і безліч красиво прикрашеної кераміки.
Історики вважають, що Варі були першими людьми, які зуміли об'єднати племена на більшій частині перуанських Анд.

Related

Цікаво 8269584939646740207

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item