Депутат райради погорів на хабарі


У Полтавській області депутат районної ради намагався за допомогою хабара відкупитися від кримінальної відповідальності.
Про це повідомили в Департаменті комунікації Національної поліції.
"На початку липня цього року працівниками Великобагачанського відділу полтавської поліції затримали і вилучили вантажний автомобіль з деревом сосни, незаконно вирубаних в місцевому лісництві. Також встановлено, що до крадіжки деревини причетний 44-річний житель району, який знаходиться на посаді лісничого цього господарства і є депутатом районної ради "- йдеться в повідомленні.
Однак полтавчанин вирішив, що це питання можна вирішити за допомогою грошей. З цією метою він вийшов на зв'язок з начальником зазначеного відділу поліції і запропонував йому 3000 доларів США в обмін на закриття кримінального провадження, повернення машини з сировиною і подальшу лояльність з боку місцевої поліції.
Депутата-лісника затримали працівники внутрішньої безпеки Національної поліції, оперативних підрозділів поліції в Полтавській області та слідчі військової прокуратури, відразу після передачі ним частини хабара.

Related

Гаряча новина 4648505576550828806

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item