Держдеп про Донбас: США не збираються працювати виключно з Росією

Рекс Тіллерсон поки збирає інформацію про конфлікт в Україні
США мають намір працювати над врегулюванням конфлікту на сході України в багатосторонньому форматі, в тому числі розглядається питання залучення в реалізацію Мінських угод, повідомили в Державному департаменті США.
"Безумовно, немає наміру чи бажання працювати ексклюзивно з Росією. Врегулювання [конфлікту] в Україні - це багатостороннє питання", - сказав високопоставлений представник Держдепартаменту США, передає Інтерфакс-Україна.
За словами американського дипломата, на даний момент держсекретар США Рекс Тіллерсон поки формує свій власний погляд на питання врегулювання в Україні, а також "збирає інформацію про те, як найкращим чином США можуть бути залучені в реалізацію Мінських угод".
"Ми продовжимо працювати з усіма залученими сторонами", - заявив дипломат, наголосивши, що США підтримують Мінські угоди і роботу в нормандському форматі.  
Нагадаємо, що 9 липня держсекретар США Рекс Тіллерсон з офіційним візитом відвідає Україну.
В ході робочої зустрічі з президентом України Петром Порошенком він планує підтвердити прихильність Вашингтона територіальній цілісності України і обговорити хід реформ в країні. 

Related

Політика 7215615523392130773

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item