В Україну доставили першу партію сироватки від ботулізму

Вартість сироваток склала 2,5 мільйона гривень
Програма розвитку ООН (ПРООН) поставила в Україну в рамках гуманітарної допомоги перші 25 курсів сироватки від ботулізму.
Як заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, станом на 3 липня ДП Укрвакцина отримала 100 доз, повідомляє Інтерфакс-Україна.
Вартість закуплених ПРООН сироваток склала 2,5 мільйона гривень.
За словами Супрун, сироватки будуть зберігатися централізовано, а області в разі необхідності будуть звертатися за ними в МОЗ.
Вона також зазначила, що міністерство подало зміни до державного бюджету 2017 року для забезпечення закупівлі сироватки, потреба якої в грошовому вираженні становить 20 млн грн.
Коментуючи ситуацію, яка виникла в 2017 році з сироватками від ботулізму, Супрун сказала що раніше їх закупівля перебувала у віданні місцевої влади, однак вони не змогли ефективно її здійснити.
У зв'язку з цим, міністерство ініціює внесення сироваток від ботулізму в перелік препаратів, які закуповуються за кошти державного бюджету через міжнародні організації.
Таким чином, сироватки будуть закуповуватися міжнародними організаціями і до них може бути застосована процедура спрощеної реєстрації.
Раніше глава Госпотребслужби Володимир Лапа раніше заявив , що спалахи захворювання на ботулізм в Україні пов'язані з недотриманням технології виробництва і умов реалізації провізвіі, в першу чергу - в'яленої риби, також рибних і м'ясних консервів.

Related

Гаряча новина 3071744206314037828

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item