Гройсману немає чим хвалитися – населення зубожіє на очах


Звіт Гройсмана про успіхи в економіці – це піар-хід. Він насправді не може показати реальні досягнення.
Про це розповів політолог Тарас Загородній.
"Уряд збільшив зарплати за рахунок зростання інфляції. Надрукували більше грошей. Після цього зросли ціни на ЖКГ та товари. Купівельна спроможність українців впала. Далі говорять, що населення стало жити краще. Тим часом, в бюджеті планують все більше давати субсидій. Це означає, що населення зубожіє на очах. Щодо ВВП у 2,5%, з них 1% – це статистична похибка. Потім не зрозуміло за рахунок чого піднялася економіка. У нас не створюють нові робочі місця, не відбувається зростання експортної виручки. Інвестиції в економіку не йдуть. Реформи буксують. З такими темпами, як нам хвалиться Гройсман, тільки через 10 років вийдемо на рівень 2013 року. Половина країни розбіжиться до цього часу. Тим часом, ВВП Ізраїлю з 8 мільйонами населення – 300 млрд, у нас – 90".
Щоб це вирішити, маємо приватизувати державні підприємства і провести ревізію бюджетних витрат, каже експерт:
"У нас 40 тисяч людей працює в пенсійному фонді, 30 тисяч – в податковій. Чим вони займаються? Це перевитрати державних грошей. Має бути визначена програма розвитку економіки: де знаходимо робочі місця? Куди рухаємо наші експортні товари? Держава також повинна стимулювати надходження інвестицій в Україну. Побудувати судову систему. Має також запрацювати антимонопольний комітет".
Володимир Гройсман прозвітував за роботу уряду у першому півріччі 2017-го року. Він похвалився зростанням ВВП в І кварталі 2017 на 2,5%.
Обсяг інвестицій у січні-березні цього року зріс на 21,4%. Заробітна плата збільшилася на 19,8% порівняно з таким же періодом минулого року. Приріст в експорті товарів сягнув 25,9%.

Related

Політика 5718961009589386368

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item