Польща здійснить поставку оптики для бронетехніки ЗСУ

Українсьеі БМП отримають нове обладнання

Поляки допоможуть переоснастити понад 30 одиниць армійської бронетехніки.

Польська державна компанія PCO S.A допоможе модернізувати оптико-електронне обладнання бронетехніки Збройних сил України.
Як повідомляє прес-служба Укроборонпрому, згідно з укладеним контрактом, польська сторона поставить в Україну сучасне оптико-електронне обладнання, зокрема оптичні приціли, перископи і прилади нічного бачення, для переоснащення понад 30 одиниць армійської бронетехніки, в тому числі БМП-1, БМП-1КШ , БРМ-1К.
У повідомленні наголошується, що підписання контракту передувала майже дворічна робота, що охоплювала проведення випробувань польського обладнання з установкою його на бронетехніку, а також кодифікацію і сертифікацію техніки.
Як уточнили агентству Інтерфакс-Україна в Укроборонпромі, на сьогоднішній день контракт набув чинності, польською стороною розпочато поставки оптико-електронного обладнання в інтересах українського замовника.
Як повідомлялось, напередодні Укроборонпром випробував партію оновлених САУ. Бойову техніку перевірили на полігоні в Хмельницькій області перед відправкою до війська.

Related

Гаряча новина 5690644759635883592

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item