Європа чекає на однозначну реакцію РФ на Малоросію

ЄС поширив заяву про Малоросію

Риторика і останні заяви лідерів сепаратистів суперечать цілям мінських домовленостей, вважають у Європі.

 
У Європейському Союзі очікують недвозначного дистанціювання Росії від заяв сепаратистів про створення Малоросії. Про це йдеться в заяві представника ЄС, поширеній напередодні в Брюсселі.
 
У заяві зазначено, що провокаційна риторика суперечить мінським домовленостям.
 
"ЄС очікує, що Росія наростить свої зусилля, щоб покласти край цьому конфлікту", - зазначено в тексті.
 
У ЄС вважають, що на останньому прикладі прикрого розвитку подій можна спостерігати тривожну тенденцію, яка містить адміністративні заходи, такі, як експропріація компаній, заяви про державний кордон чи введення інших валют, окрім української - гривні, у Донецьку чи Луганську.
 
"Паралельно ЄС продовжує підтримувати інклюзивний підхід з боку України щодо громадян України, які проживають у районах, які на цей час не перебувають під контролем уряду. Європейський Союз повністю підтримує невпинні дипломатичні зусилля, спрямовані на повне виконання мінських домовленостей як основи для стабільного політичного вирішення конфлікту на сході України, поважає незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України", - підкреслили в ЄС.
 
Як раніше повідомлялося, на зустрічі в Мінську Україна закликала Росію засудити проголошення Малоросії, так як це є порушенням мінських угод.
 
Зазначимо, що помічник президента РФ Владислав Сурков назвав країну Малоросію обмисленим явищем і заявив, що Донбас воює не за відділення від України, а за її цілісність.

Related

Події у світі 6612462345978641872

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item