США дозволили ввозити українські труби без мит

Українські труби будуть вільно надходити на ринок США

Угоду продовжено, що дозволить зберегти доступ для українських труб на американський ринок.

 
Міністерство торгівлі США цього тижня прийняло рішення про продовження дії угоди про цінові зобов'язання української трубної продукції.
 
Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська на своїй сторінці у Facebook.
 
"Таким чином, українські виробники трубної продукції можуть продовжувати поставляти свій товар без сплати антидемпінгового мита", - заявила Микольська.
 
Зазначена угода була підписана 10 липня 2014 року за результатами антидемпінгового розслідування і розрахована на три роки, тобто її термін закінчувався 10 липня 2017 року.
 
"Завдяки спільній роботі і представленій позиції української сторони угоду продовжено, що дозволило зберегти доступ для українських труб на ринок США", - додала Микольська.
 
Як повідомлялось, раніше США зберегли антидемпінгові мита проти феросплавів України. Українські заводи нібито занижують ціни на експортовану продукцію.
 
Американська сторона ввела обмеження на феросплавну продукцію з України ще в 1994 році і потім неодноразово їх продовжувала.

Related

Економіка 1336382350082704725

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item