У Дружківці затриманий сепаратист, який воював у п'яти батальйонах


Чоловік приєднався до сепаратистів у липні 2014 року.

 
У Дружківці Донецької області поліція затримала бойовика самопроголошеної ДНР. Як повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України, чоловік приєднався до бойовиків у липні 2014 року.

"Найманець вступив добровольцем у перший Слов'янський батальйон, де разом з усіма виїжджав нести службу на околиці Донецька, там же і отримав позивний "Абрек". Коли батальйон розпався, він перейшов служити у "Схід", де його відправили воювати в Піски зі зброєю в руках. Прослуживши там півмісяця, новобранець знову перейшов - цього разу в "Цитаделі". Далі - у козачий полк, а коли їх роззброїли, залишився служити в армії ДНР під Старомихайлівкою. Звідси обстрілювали Мар'їнку та Красногорівку", - повідомили в МВС.
 
Чоловік через деякий час пішов від бойовиків, жив у Донецьку, потім поїхав на заробітки в РФ. У 2017 році він повернувся у Дружківку, де і був затриманий правоохоронцями.
 
Нагадаємо, нещодавно Слов'янський міськрайонний суд Донецької області засудив до п'яти років позбавлення волі жителя Горлівки, який охороняв одного з ватажків самопроголошеної ДНР.

Related

Гаряча новина 3191758634753253007

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item