ОБСЄ: Росія спонсорує тероризм в Україні

В ОБСЄ ухвалили важливий документ, незважаючи на опір Росії

У резолюції Росія звинувачується в окупації Криму, пособництві тероризму й участі у військових діях на Донбасі.

 
 
Парламентська асамблея ОБСЄ в Мінську прийняла резолюцію про "Відновлення суверенітету і територіальної цілісності України". Росія проголосувала проти прийняття цього документа, передає Интерфакс.
 
Згідно із проектом резолюції, ПА ОБСЄ заявляє про свою "повну повагу до суверенітету, незалежності, єдності і територіальної цілісності України в межах її визнаних міжнародним співтовариством кордонів, які включають Автономну Республіку Крим та місто Севастополь".

Крім того, у документі ПА ОБСЄ заявляє про своє "засудження тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Російською Федерацією і тривалої гібридної агресії Росії проти України на Донбасі".
 
Також своєю резолюцією ПА ОБСЄ "настійно закликає Російську Федерацію припинити спонсорування терористичної діяльності в Україні за допомогою припливу бойовиків, грошових коштів і зброї через непідконтрольну уряду ділянку українсько-російського державного кордону і перестати здійснювати будь-яку підтримку незаконних збройних формувань в окремих районах Донецької та Луганської областей України, які скоюють терористичні акти в Україні".
 
У резолюції також міститься заклик до Росії "забезпечити виведення своїх збройних формувань, військової техніки та найманців із території окремих районів Донецької та Луганської областей України під наглядом ОБСЄ, а також роззброєння всіх незаконних збройних формувань".
 
Як повідомлялось, у ОБСЄ пропонують визнати Росію окупантом. Відповідний проект резолюції підготував комітет із політичних питань та безпеки ПА ОБСЄ.
 

Related

Гаряча новина 8357240443600480161

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item