США готові застосувати військову силу проти КНДР

Постпред США при ООН Ніккі Хейлі

Вашингтон також готує нові санкції проти Пхеньяна і країн, які ведуть з ним бізнес.

Постпред США при ООН Ніккі Хейлі заявила на засіданні Радбезу ООН 5 липня, що Вашингтон готовий задіяти всі можливості, включаючи військову силу, щоб змінити поведінку КНДР, передає РИА Новости.
Нагадаємо, в ніч на 4 липня Північна Корея здійснилачерговий запуск балістичної ракети.
"Сполучені Штати готові задіяти весь спектр можливостей для захисту себе і своїх союзників. Одну з наших можливостей складають збройні сили. Ми задіємо їх, якщо будемо повинні, але ми б вважали за краще не йти в цьому напрямку", - зазначила постпред.
Також Хейлі повідомила, що США мають намір вводити санкції не тільки щодо Північної Кореї, а й проти всіх країн, які ведуть бізнес з Пхеньяном.
"Ми не будемо дивитися тільки на КНДР, ми будемо дивитися на будь-яку країну, яка вирішить вести бізнес з цим режимом-ізгоєм", - сказала Хейлі.
Вона зазначила, що "велике завдання щодо дотримання санкцій ООН лягає на Китай", на який припадає 90% торгівлі КНДР. Представник США запевнила, що "ми будемо працювати з Китаєм, будемо працювати з будь-якою країною, яка вірить в світ".
Хейлі наголосила, що США підуть "власним шляхом" щодо КНДР, якщо нові санкції не будуть схвалені Радбезом ООН і анонсувала проект резолюції у відповідь на останні ракетні випробування Північної Кореї, яка буде представлена ​​найближчим часом.
Раніше підер КНДР Кім Чен Ин підтвердив намір Північної Кореї розробити ракету, якамогла б ударити по США.

Related

Події у світі 693152886614750934

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item