Путін вимагає "перезавантажити владу в Україні" – голова СБУ

СБУ: Путін доручив спецслужбам домогтися "перезавантаження правлячого режиму в Україні"
Президент Російської Федерації Володимир Путін доручив своїм помічникам та спецслужбам домогтися "перезавантаження правлячого режиму в Україні", повідомив голова СБУ Василь Грицак на брифінгу у суботу, 22 липня.
Грицак заявив, що сьогодні спецслужби РФ роблять спроби дестабілізувати ситуацію в Україні шляхом організації штучних провокаційних акцій протесту.
Він повідомив, що з січня 2017 року у західних і північних регіонах України було задокументовано 15 таких акцій за участі представників начебто польської, угорської, болгарської етнічних громад, передає УНІАН.
"Спроби розхитати Україну продовжуються. За оперативною інформацією, на закритій нараді вищого керівництва Російської Федерації у травні цього року голова Росії розкритикував свого помічника Суркова за провал операції з дестабілізації громадсько-політичної ситуації в Україні. При цьому поставив нове завдання - в найкоротший термін добитись так званої, дослівно "перезагрузки правящего режима в Украине". І тепер місцем для провокацій була обрана столиця - місто Київ", - наголосив Грицак.
За його словами, СБУ запобігла шести спробам організацій акцій біля польського посольства у Києві.
Він уточнив, що "координатори з Росії вимагали від своїх зв'язкових у Києві провести акцію до роковин Волинської трагедії".
За словами Грицака, сьома провокація була організована біля будівлі польського консульства. Він додав, що організаторам акції заплатили $3 тис.
"Найняті представники з навколокримінальних середовищ мали звести імпровізовану шибеницю, розлити червону фарбу та спалити зображення польських історичних діячів, підпалити файєри, спрямувати екстремістські гасла. Цими діями вони розраховували спровокувати фізичне зіткнення з правоохоронцями", - повідомив Грицак.
Водночас він додав, що з виділених $3 тис. виконавці $2 тис. привласнили, а на акцію спрямували лише тисячу.
"Того ж дня співробітники СБУ разом з Нацполіцією затримали 29 провокаторів. Серед них був і організатор акції, який вже надав свідчення про замовників", - повідомив Грицак.
Голова СБУ також зазначив, що СБУ задокументувала проведення інструктажу учасників акції та їхнє пересування до місця події.
Нагадаємо, сьогодні Грицак повідомив, що у середу, 12 липня, була спроба захоплення громадської приймальні Генпрокуратури. Крім того, ще одна провокація планувалась в Адміністрації президента України.
Також на сьогоднішньому брифінгу Грицак заявив, що у Міжнародний суд ООН передані тисячі сторінок доказової бази щодо фінансування Росією тероризму.

Related

Політика 3328426989438121925

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item