Постраждалих у Скнилівській трагедії не включили у список на допомогу


18-річний Остап Хміль був очевидцем Скнилівської трагедії. Його фото, де він 3-річний тримає марлю біля рани на обличчі, облетіло весь світ. Цього року Львівська міськрада видала сім'ям потерпілих по 2 тис. грн. Але Остап їх не отримав.
"Відшкодовування було лише після трагедії. Тоді загинули моя мати та бабуся. Спершу я дуже боявся літаків, але зараз уже все пройшло. Щороку, як приходжу на вшанування, то у пам'яті повністю відтворюється той день. Хоч загалом уже трохи забулося, змирився", – розповідає Остап Хміль.
Його тітка з Тернополя Ольга Половинчук розповіла, що цього року їх не включили до списків осіб, які отримують матеріальну допомогу. Через те, що вже не мають львівської прописки. Хоча на час трагедії жили у Львові.
"Це не справа грошей, а справа принципу. Про нас влада не згадує", – каже вона.
Родичі загиблих вважають, що за трагедію покарали не усіх винних.
"Держава остаточно не розібралася. У трагедії винні більше, ніж кілька людей. Владна верхівка, яка керувала й організовувала, вийшла сухою з води. Не вірю в закон і справедливість у нашій країні", – каже потерпіла Світлана Шевчук. На летовищі загинули її два сини та чоловік.
"Чому ми сьогодні тут? Людська халатність і масове вбивство. І це досі не хочуть назвати своїми іменами", – сказав під час виступу львів'янин Іван Куц. Тоді загинуло двоє його дітей.
27 липня 2002 року люди зібралися подивитися шоу польотів авіаційної техніки. Близько 13 години навчально-бойовий літак впав у натовп. 77 людей загинуло, серед них 28 дітей. У матеріалах справи зазначається, що були поховані та неідентифіковані понад 300 кілограмів біологічної маси.

Related

Суспільство 8302169621350876111

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item