Нові санкції проти Росії: США виділяють Україні $30 млн

Також новий закон передбачає створення Фонду для протидії російському впливу
США виділяють Україні $30 млн на підтримку енергетичної безпеки, що передбачено законом, який підписав президент країни Дональд Трамп в середу, 2 серпня.
Йдеться про обмежувальні заходи для протидії російській агресії і відновлення цілісності України.
Про це повідомляє прес-служба Посольства України в США.
За даними дипустанови, політикою США, згідно з законом "Протидія противникам Америки через санкції", є - підтримка уряду України у відновленні суверенітету і територіальної цілісності, осуд і протидія всім дестабілізуючим зусиллям уряду РФ в Україні, невизнання незаконної анексії Криму урядом РФ або відторгнення будь-якій частині території Україна з використанням військової сили.
Передбачена також допомога США щодо реформування енергетичного сектора України та зменшення залежності від російських енергетичних ресурсів, продовження протидії реалізації проекту Північний потік-2.
Нагадаємо, 2 серпня Дональд Трамп підписав схвалений Сенатом закон про посилення економічного тиску на Росію, Іран і Північну Корею. Американський президент назвав цей закон таким, що обмежує, оскільки він блокує виконавчу владу.
Крім того, Трамп заявив, що підписаний ним закон про додаткові санкції проти РФ передбачає можливість припинення Вашингтоном обмежувальних заходів проти російської розвідки і оборонного сектора.

Related

Події в Україні 7749096279329840500

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item