"Біометрична лихоманка" в Україні пішла на спад


Закордонні паспорти стали оформлювати значно менше людей.
Про це повідомляє Державна служба міграції на сторінці в Facebook.
Водночас в службі констатують затримки в оформленні цього документа, пов'язані з введенням безвізового режиму з Європейським Союзом та туристичним сезоном. Прогнозують відновлення нормального режиму і термінів видачі найближчим часом.
"Ці затримки є тимчасовим явищем, оскільки викликані тимчасовим стрімким зростанням попиту на паспорти. Туристичний сезон + безвіз = кількість оформлюваних документів зросла в кілька разів. Уже сьогодні спостерігаємо тенденцію до істотного зниження попиту, отже, найближчим часом повернуться до норми і терміни видачі" , - повідомили в Держміграції.
ДК "Документ" заявило, що вже дванадцятого серпня почне роботу наймасштабніший в державі сервіс, який працюватиме над видачею біометричних паспортів громадянина України для виїзду закордон та ID-карток. Його місце розміщення - третій поверх торгового центру-універмагу "Україна" (м. Київ, площа Перемоги, 3 – ред.). Наразі у приміщенні ще ведуться деякі ремонтні роботи, встановлюються необхідні техніка та обладнання, але вже невдовзі він буде готовий прийняти своїх перших клієнтів.

Related

Суспільство 7295031893614607724

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item