У Борисполі затримали злодія в законі


У міжнародному аеропорту "Бориспіль" затримали кримінального авторитета з фальшивим українським паспортом.
"Сьогодні поліцією Києва в аеропорті "Бориспіль" був затриманий російський "злодій в законі" на прізвисько "Пецо". Про цього злочинця відомо, що за "службу у ФСБ" замість 22 років позбавлення волі він отримав "бонус" і відбув покарання лише два роки", - повідомляє перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін у Facebook.
Арештованого найбільше розізлила ситуація з паспортом. Він очікував, що в Україні його друзі все вирішили.
"Аналізуючи інформацію, отриману під час служби в Донецькій області, коли затримували злочинців з окупованої території, а тепер уже зіставляючи інформацію, яку отримую з мирних областей України, можу тільки ще раз сказати, що російським злочинним авторитетам і так званим "кишеньковим" злодіям у законі, приблудам на службі ФСБ Росії, поставлено завдання своїми діями дестабілізувати ситуацію в нашій країні. Це вибухи, вбивства, розбійні напади тощо - все те, що призведе до розчарування наших громадян в правоохоронних органах та органах державної влади.
Щоб запобігти це розгул свавілля ми будемо робити все, щоб ці старі люди з сумнівним званням "злодії в законі", які за сумісництвом є агентами ФСБ, залишалися на тривалий час в наших в'язницях, якщо порушили закон в нашій країні або ж поверталися до своїх господарів, вони більш необхідні", - додав Аброськін.
За день в Слов'янську поліція затримала двох бойовиків ДНР. Про це повідомляє поліція Донецької області.

Related

Гаряча новина 8287506371854024333

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item