У Генштабі пояснили бажання Путіна розмістити ППО на кордоні з Україною


Українцям не слід хвилюватися через звернення президента РФ Володимира Путіна до Держдуми з проханням дозволити розмістити війська протиповітряної оборони на кордонах Білорусі з Україною та Європейським союзом.
"Питання стосується суто технічного напрацювання документа. Починаючи з 2009 року союзна держава Білорусі та Росії здійснює спільний контроль за повітряним простором цих держав. Щоб адаптувати документ, зафіксований у 2009 році, президент Росії подав протокольне доручення привести його у відповідність до сучасних реалій", - заявив речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов, передає "Радіо Свобода".
Генштаб слідкує за ситуацією на кордоні та коригує плани ЗСУ.
"Ситуація, що розгортається поблизу кордону, постійно в центрі уваги. Генштаб вносить це у плани бойової підготовки ЗСУ, розглядає 7 напрямків, які можуть бути потенційно небезпечними. Немає причин хвилюватися, що ми матимемо клопіт, пов'язаний з цим документом", - сказав Селезньов.
Президент Росії Володимир Путін хоче використовувати ППО на кордонах Білорусі з ЄС та Україною. Відповідний проект федерального закону вніс до Державної Думи, повідомляють на сайті Держдуми.

Related

Суспільство 4646425717254497839

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item