"Консул терориста не зловить" - що буде замість візового режиму з Росією


Введення Україною візового режиму з Росією не принесе результатів, впровадження системи біометричного контролю буде куди ефективніше.
Про це заявив директор департаменту політики та комунікацій Міністерства закордонних справ Олексій Макеєв, повідомляє "ЗІК".
"Не так давно питання введення візового режиму з РФ розглядалося на засіданні РНБО, зокрема, це питання було останнім у списку послідовних кроків, адже ми повинні розуміти, для чого ми це робимо – для того, аби отримати більше контролю над тим, хто потрапляє з РФ в Україну і чи він потрапляє зі злочинною метою, чи ні. Саме тому на цьому засіданні РНБО було схвалено рішення, що з початку наступного року має запрацювати система, яка дозволятиме знімати біометричні дані з іноземців, які потрапляють в Україну", - пояснив він.
Це дасть можливість українським спецслужбам мати більше інформації і контролювати тих, хто приїжджає в Україну, перш за все з Російської Федерації. Натомість візи нічого не вирішать, додав посадовець.
"Давайте змоделюємо такий момент, будь-який терорист потрапляє в українське посольство, здає свій паспорт, пояснює мету візиту, натомість, український консул, до прикладу в Ростові-на-Дону не розпізнає в ньому терориста, це не його функція, це функція спеціальних служб. Саме тому я кажу, що цей інструмент він також не стане у пригоді нашим спецслужбам, вони мають зовсім інші цілі, вони шукають зовсім іншу інформацію", – зауважив Макеєв.

Related

Політика 6904514226179994907

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item