УЗ: У більшості вагонів немає кондиціонерів

Більше половини вагонів не мають кондиціонерів

В Укрзалізниці зізналися, що 62% пасажирських вагонів не мають систем кондиціонування.

 
Системами кондиціонування повітря не обладнані 62% пасажирських вагонів. Про це повідомляє в суботу прес-служба Укрзалізниці.
 
У відомстві закликали пасажирів уникати тривалого перебування на сонці перед подорожжю, за наявності хронічних захворювань мати із собою звичні ліки, рекомендовані лікарем, вживати достатню кількість води, а в разі погіршення самопочуття негайно звертатися до провідників.
 
"Цього літа пасажирів обслуговують 3100 пасажирських вагонів, з яких системою кондиціонування повітря обладнані лише 38% - це 1168 вагонів. Майже в усіх плацкартних вагонах системи кондиціонування повітря не передбачені конструкційно", - повідомили в Укрзалізниці.
 
Об'єктивною причиною такої ситуації з пасажирським рухомим складом у відомстві назвали невиконання ст. 10 закону "Про залізничний транспорт", згідно з яким будівництво і реконструкція магістральних залізничних ліній, об'єктів мобілізаційного призначення, придбання залізничного рухомого складу для перевезень пасажирів у поїздах далекого прямування і місцевого сполучення повинно здійснюватися в установленому порядку за рахунок коштів державного бюджету.
 
"За останні 25 років були придбані 583 вагони - усі за власним коштом Укрзалізниці. Робота з оновлення парку розпочалася з кінця минулого року і триває зараз. Цього року ПАТ Укрзалізниця оновить парк пасажирських вагонів на 203 од. З них будуть закуплені 50 нових вагонів, а 153 од. будуть модернізовані згідно з капітально-відновлювальним ремонтом. Причому всі модернізовані і придбані вагони вже обладнані системами кондиціонування повітря", - йдеться в повідомленні.
 
У прес-службі додали, що заплановано не зменшувати темпи з оновлення пасажирського рухомого складу і в наступні кілька років - по 250-300 вагонів щороку.
 
Також Укрзалізниця попереджає про можливі затримки пасажирських поїздів через застосування обмеження швидкості через перегрів шляхів.
 
З початку серпня було застосовано близько 350 таких обмежень, йдеться в повідомленні.
 
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Балчун звільнений з поста глави Укрзалізниці.

Related

Суспільство 2823519205573455562

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item