"Зустріли по-жлобськи" - мер Конотопу поставив ультиматум президенту


Свободівець Артем Семеніхін, що займає пост міського голови Конотопу, поставив ультиматум президенту України Петру Порошенку.


Про це сказав у коментарі кореспонденту Gazeta.ua.
"Я ставлю ультиматом Петру Порошенку. Перше, щоб він дав вказівкам членам своєї партії завтра на сесії міської ради в Конотопі проголосували за важливі соціальні питання Хай його фракція прийде в повному складі і проголосує за зарплати лікарям, працівникам дитсадочків, за виділення коштів на те, щоб вчасно пустити нас в електромережу. А друге – щоб взяв під особистий контроль питання про розпуск депутатського корпусу Конотопської міськради.
Він пройшов 250 км пішки з Конотопу на Сумщині до Києві, щоб передати звернення з цими вимогами президенту. Вважає, що Порошенку вигідно піти назустріч.
"На місцях місцева мафія, ставленики Яценюка, тримають громаду міста в заручниках. Керівник області і керівник фракції БПП "Солідарність" є головними метастазами цієї мафії. Порошенку вигідно переглянути свої кадрові рішення. Після розпуску депутатів я теж складаю повноваження і чесно зі всіма йду на вибори", – каже він.
Артемові Семеніхіну вдалося передати звернення не Петру Порошенку, а керівнику президентської приймальні біля входу.
"Вони були попереджені, що йду від імені Сумської громади. А зустріли по жлобськи. Пузаті жлоби-охоронці перекрили мені дорогу, потім мене не пропускали нацгвардійці. Пізніше мені прислали хлопчика, який там, напевне, каву готує. Аж потім погодилася вийти хоча б керівник приймальні. Їй передав звернення. Якщо мої вимоги проігнорують, то наступного тижня ми з батьками померлих дітей, яким вчасно не виділили кошти на лікування, з атовцями, яким житло не дають та з громадськими активістами оголошуємо під АП безстрокове голодування. Лягаємо на сходи і дивимося чи наважаться через нас переступити", – додає.
6 днів йшов міський голова Конотопа Артем Семеніхін (партія "Свобода") пішки з Конотопа Сумської області до Києва за дорученням конотопської громади. Збирався зустрітися з президентом Петром Порошенком і передати йому звернення про розпуск Конотопської міської ради та проведення позачергових місцевих виборів.

Related

Політика 881203976941691686

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Український кіно клуб

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item