Рішення щодо Донбасу вже прийняте, Путін піде звідти - Гримчак


Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрій Гримчак вважає, що рішення щодо виведення РФ військ з Донбасу вже ухвалене і їй доведеться зробити це.
Так він прокоментував в ефірі "5 каналу" зустріч спецпредставника Держдепу США з питань України Курта Волкера та помічника російського президента Владислава Суркова.
"Я думаю, що рішення по Донбасу, вже прийнято - вони підуть звідти. Єдине, що сьогодні обговорюється, як вони підуть, на яких умовах і так далі", - пояснив Гримчак.
На думку міністра, поведінка Суркова після зазначеної зустрічі була цілком природною в такій ситуації.
Він також додав, що зрозуміти, що саме відбувалося на зустрічі, вдасться, коли Волкер прилетить до Києва.
"Вони тут будуть з міністром оборони США на нашому параді. Нагадаю, Президент України у Мюнхені заявив, що без нас жодне рішення прийматися не буде. Тому спочатку прилетів Волкер в Україну, був на лінії розмежування, потім об'їхав всіх наших союзників, потім поїхав розповідати, що потрібно робити росіянам. Я думаю, що все буде добре", - вважає Гримчак.
Помічник президента Росії Владислав Сурков після зустрічі зі спецпредставником Держдепартаменту США по Україні Куртом Волкером повідомив, що поточна ситуація на Донбасі не влаштовує ані сторони конфлікту, ані зовнішні сили, які сприяють врегулюванню.

Related

Події в Україні 1263726021789189467

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item