Віруючі обурились через DZIDZIO Контрабас


Трейлери і офіційні постери комедії "Дзідзьо. Контрабас" викликали засудження віруючих різних конфесій. 

У Facebook коментують афішу фільму, де артист Михайло Хома, який співає й грає у фільмах під псевдо Дзідзьо, стоїть у сутані священика західного обряду, й кедах поряд із дівчиною у відкритій сукні і бейсбольною биткою.

"Я православний, але дуже поважаю всі конфесії, - написав співак Анатолій Матвійчук. - Ці афіші викликають певну настороженість. Але я розумію природу таких явищ, і природу шоубізнесу. З повагою й симпатією ставлюсь до Дзідзьо і вважаю, що він один з найталановитіших українських артистів. Але поки він писав і виконував ліричні пісні — нікому це не було потрібно. А от як тільки одягнув на себе маску блазня — відразу отримав високі рейтинги. Проблема в тому, що сьогодні популярність артисту створюють численні інстанції і комерційні канали телебачення, які мають упереджене ставлення до української пісні".
Ми знаємо приклад американської співачки "Мадонни", яка хрестом між ногами собі водила.
"Зараз все треба довести до такої міри, щоби публіка сказала "Вау" або навпаки вжахнулася. І людям, які маніпулюють артистами абсолютно байдуже до естетики, духовності і культурної традиції. Вони гоняться за рейтингами і плітками. На жаль, іноді артисти переступають межу. Ми знаємо приклад американської співачки Мадонни, яка хрестом між ногами собі водила. Я не знаю, чи це богохульство — не беруся судити. Чи просто якесь бажання позлити віруючих людей і викликати у них обурення й бажання поговорити. Так само, мабуть, і Дзідзьо. Думаю, йому не варто було би одягати духовний одяг і цим давати можливість людям антихристиянського направлення і тим, хто намагається дискредитувати релігію й її служителів, зайвий раз порадіти.
Думаю, що скандал буде набирати обертів, але, на мою думку, вінспланований", - сказав Анатолій Матвійчук.
Комедія "Дзідзьо Контрабас" вийде в прокат 31 серпня. Розповідає про контрабандистів, які, щоб перевезти незаконний вантаж, переодягаються в священиків. Сценарій до фільму написав Михайло Хома.

Related

Суспільство 783507460973049726

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item