У Новоград-Волинському активісти заблокували трубу: вимагають припинити контрабанду Медведчука

У русі заявляють, що держава не контролює свій трубопровід: їм користується Медведчук
Увечері 23 листопада активісти руху визволення заблокували трубопровід в Новоград-Волинському (Житомирська область) з вимогою припинити поставки контрабанди палива з Росії, на яких без сплат зборів заробляють структури Віктора Медведчука.
Йдеться про ділянку труби терміналу, власником якого є оператор нафтопродуктів компанія ПрикарпатЗахідтранс.
Рух опублікував фото і відео з місця подій. Разом з активістами на акції присутні представники спецпідрозділу фіскальної служби Фантом.

Також організатори акції протесту через контрабанду нафтопродуктів з РФ заявили, що мають намір перевіряти "кожен бензовоз" поки їх вимоги не виконають Фіскальна служба і Національне антикорупційне бюро.
"Всупереч заявам СБУ про повернення труби у власність України, вона опинилася під контролем компаній, пов'язаних з Віктором Медведчуком", - заявляють активісти.
Крім того, згідно з розслідування журналістів програми  Наші гроші, паливо за завищеними цінами реалізується Збройним Силам України.
Активісти вимагали припинити контрабанду палива, почати розслідування відносно організаторів схеми і повернути трубу в українську власність.
"До виконання цих вимог кожен бензовоз буде перевірятися, машини без підтвердження сплачених до бюджету України зборів - блокуватися", - пообіцяли в русі.


Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Гаряча новина 4307512917009751793

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item