"Не вилучили навіть пачки сигарет" - Москаль розгромив спецоперацію силовиків на кордоні


Під час спецоперації на державному кордоні на Закарпатті не було вилучень арсеналів зброї та величезної кількості наркотиків.
Інформація про десятки затриманих злочинців теж не відповідає дійсності, заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Генадій Москаль.
Дії силовиків є піар-акцією, в якій не були задіяні ні Чопський, ні Мукачівський прикордонні загони, ні обласне управління СБУ, ні прокуратура. Затриманий нібито організатор Аттіла Горват також був відпущений додому.
"Ніякі сотні обшуків на Закарпатті не проводилися і не могли проводитися за півтора дні. Не було ніяких вилучень "арсеналів зброї", "величезної кількості наркотиків", "мільйонів євро, доларів і гривень", під час спецоперації не вилучили навіть пачки сигарет", - каже він.
Україна в межах Закарпаття має 130 км кордону з Угорщиною, 205,4 км кордону з Румунією, 98,5 км кордону зі Словаччиною і 33,4 км з Польщею.
"Там немає ніяких "приватних кордонів", а прикордонники та митники в ЄС далеко не такі корумповані, як би хотілося декому в Україні. Проте щоденні звірки результатів роботи угорських і українських прикордонників показали, що ніякої масової контрабанди тут немає. Мені дуже шкода, що багато журналістів, зокрема, досвідчені, повелися на цю дешеву сенсацію. ЗМІ зробили з Закарпаття Сицилію, а з якогось "сільського вуйка" Горвата - Аль Капоне", - пояснив губернатор.
Колишня начальниця Берегівського відділу Держгеокадастру Еріка Шинкевич після затримання одразу ж була відпущена під домашній арешт.
"І це не дивно, оскільки дозвільну документацію на "приватизацію кордону" підписувала не вона, а колишній в.о. начальника обласного управління Держгеокадастру Володимир Токар, який давно втік за кордон", - додав він.
17 листопада генпрокурор Юрій Луценко заявив про спільну спецоперацію ГПУ, військової прокуратури, Державної прикордонної служби, Національної поліції і СБУ на Закарпатті. Провели 100 одночасних обшуків щодо організаторів злочинної групи, які відчужували землі та займалися контрабандою наркотиків.

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item