Комісія обрала директора Держбюро розслідувань

Комісія обрала директора Держбюро розслідувань
Комісія проголосувала одноголосно

Головою ДБР пропонують призначити Романа Трубу.

 
Комісія з обрання керівництва Державного бюро розслідувань (ДБР) обрала директором відомства Романа Трубу. Відповідне рішення комісія прийняла після проведення рейтингового голосування за кандидатів, передає РБК-Україна.
 
Зокрема, кандидатуру Труби підтримали всі дев'ять членів комісії. Інші кандидати набрали від 0 до 4 голосів.
 
Зокрема, головний військовий прокурор Анатолій Матіос набрав два голоси.
 
Роман Труба - керівник департаменту ТОВ "Юридична компанія "Сектор права". Згідно з його біографією, 6 років і 5 місяців він пропрацював на керівних посадах у прокуратурі.
 
Нагадаємо, Верховна Рада створила Державне бюро розслідувань.
 
На ДБР будуть покладатися такі основні завдання:
 
1. Запобігання організованій злочинній діяльності, терористичним та іншим особливо тяжким насильницьким злочинам - з метою убезпечення людей, суспільства і держави.
 
2. Виявлення, розкриття і розслідування:
 
- злочинів, пов'язаних з діяльністю злочинних організацій;
 
- злочинів, пов'язаних з тероризмом;
 
- особливо тяжких насильницьких злочинів, за які Кримінальним кодексом України передбачене покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
 
3. Запобігання злочинам із застосуванням тортур і злочинам, пов'язаним з іншими жорстокими, нелюдськими чи такими, що принижують гідність, видами поводження і покарання, що здійснюються співробітниками правоохоронних органів, і виявлення таких злочинів - з метою забезпечення справедливого правосуддя і недопущення випадків притягнення невинних осіб до кримінальної відповідальності.
 
4. Розкриття і розслідування злочинів тортур і злочинів, пов'язаних з іншими жорстокими, нелюдськими чи такими, що принижують гідність, видами поводження і покарання, скоєних слідчими (детективами) Національного антикорупційного бюро України, Служби безпеки України, органів внутрішніх справ, а також прокурорами.
 
5. Розкриття і розслідування корупційних і пов'язаних з корупцією злочинів, скоєних працівниками Національного антикорупційного бюро України і прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Related

Політика 7292372116410343262

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item