Поставки американської зброї в Україну не призведуть до ескалації конфлікту на Донбасі - Волкер

Волкер вважає, що США та Україна мають продовжувати співпрацю у військовій сфері
Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер не думає, що поставки американського озброєння в Україну приведуть до ескалації конфлікту на Донбасі.
Він зазначив, що українська армія захищає "свої території і населення від агресора" й тому співпраця США та України у військовій сфері має тривати, передає Інтерфакс-Україна.
"США здійснюють взаємодію з питань оборони та співпрацюють з продажу зброї із десятками країн по всьому світу. І я не бачу ніяких причин, чому Україна повинна бути особливим випадком, і чому ми не повинні вести себе з ними аналогічно, особливо з огляду на те, що вони активно намагаються захищати свою територію ", - заявив Волкер.
Раніше Волкер назвав зустріч із помічником президента Росії Владиславом Сурковим, на якій обговорювалося питання введення миротворчого контингенту ООН, "кроком назад".
Нагадаємо, що спецпредставник США по Україні Курт Волкер і радник президента Росії Владислав Сурков під час зустрічі в Белграді 13 листопада обговорили пропозиції США до російського проекту резолюції про розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Related

Політика 8560059015863827191

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item