Офіційно: Причиною пожежі і вибухів боєприпасів в Калинівці стала недбалість. Винуватцю призначили штраф

Майор Б, відповідальний за пропускний режим на арсеналі в Калинівці, заплатить 2465 гривень штрафу
Військова прокуратура України озвучила офіційну причину пожежі і наступних вибухів на одному з найбільших складів боєприпасів в Україні в Калинівці (Вінниччина).
Співробітники приватної компанії на стратегічному об'єкті перемістили легкозаймисті предмети в заборонену зону, де зберігалися боєприпаси до танкових гармат, через це і сталася пожежа на арсеналі в Калинівці.
Таку заяву за підсумками розслідування зробила Військова прокуратура Центрального регіону України.
Однак це наслідок. Безпосереднім же винуватцем надзвичайної ситуації, вважає слідство, стали дії начальника режимної служби Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку майора Б.
У його відношенні склали протокол через службову недбалість (ч. 2 ст. 172-15 КУпАП).
Він "неналежно виконував свої службові обов'язки". Зокрема через неякісну - організацію контролю пропускного режиму і дотримання порядку допуску особового складу і техніки - в результаті співробітники приватної компанії зробили фатальну помилку, яка призвела до трагедії.
Калиновський районний суд Вінницької області притягнув майора "Б" до адміністративної відповідальності і призначив штраф - 2465 гривень.
Нагадаємо, 26 вересня почалася пожежа на складах Міністерства оборони України в районі міста Калинівки Вінницької області з подальшою детонацією боєприпасів. По тривозі були підняті всі екстрені служби, а також поліцейські Вінниччини, Житомирщини та Хмельниччини.
З військової частини і населених пунктів в 10-кілометровій зоні було евакуйовано понад 30 000 осіб, закрито рух усіх видів транспорту. За попередніми даними, в результаті вибухів травмовано двоє людей, ніхто не загинув.
Станом на 28 вересня ситуація в районі Калинівки стабілізувалася і місцеві жителі повернулися в свої будинки.

Related

Події в Україні 7601762748483530612

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item