Туск про проблеми Польщі з ЄС та Україною: Це стратегія Варшави або план Кремля?

Дональд Туск
Президент Європейської Ради Дональд Туск не виключає, що поточна політика Польщі на східному і західному напрямках може бути планом Кремля.
"Гостра суперечка з Україною, ізоляція в Європейському Союзі, відхід від верховенства закону та суду, атака на неурядовий сектор та незалежні ЗМІ – це стратегія PiS або план Кремля? Занадто збігів, щоб спати спокійно", - йдеться у Twitter Туска.

Останнім часом відносини між Польщею та Україної істотно погіршилися через різне трактування спільної історії двох народів.
7 листопада президент Польщі Анджей Дуда заявив, що в українській політиці є чимало "людей з націоналістичними і антипольськими поглядами".
За словами Дуди, вони не сприяють розвитку відносин між двома країнами. Виходячи з цього, польський лідер звернувся з проханням до президента Порошенка прибрати таких політиків з української політичної сцени.
У відповідь президент Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання Консультаційного комітету президентів України і Польщі з метою запобігання подальшої ескалації напруги між двома країнами. 
2 листопада міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський анонсував запуск процедури, яка унеможливить в'їзд до країни громадянам України, які сповідують "антипольські погляди". 
Також Ващиковський вважає, що Київ “використовує” Варшаву розраховуючи, що вона за будь-яких обставин надаватиме свою підтримку.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Події у світі 8207885349896435765

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item