Українка створила в Італії бренд сумок, які продаються в 15 країнах


Киянка 33-річна Аліна Залевська, яка мешкає в Мілані, створила власний бренд жіночих сумок "Роза Лу". Її вироби продаються в 15 країнах світу, зокрема в Україні.
"Закінчивши київський університет, я отримала диплом і вже за три дні поїхала здобувати другий, італійський. Під час навчання працювала по вихідних в одного мого знайомого, який має невелику мережу крамниць із сумками, - розповідає Аліна Залевська в інтерв'ю Радіо Свобода. - Допомагала вибирати моделі. Він помітив, що добре вмію вибирати й продавати. Вгадую моделі, що найкраще продаються. Тоді почав брати мене з собою на фабрики до постачальників. Так познайомилася з роботою фабрик, потім купувала сама сумки й відкрила у Києві невелику компанію та два магазини, які займалися продажем італійських сумок в Україні".
Свою першу колекцію українка створила за три дні. Знайшла фабрику, яка шиє сумки, купила сировину та пояснила, що варто пошити.
"Тоді ж, у машині, коли я їхала з Флоренції. Мені хотілося дати жіноче ім'я новонародженій колекції. Так от, відкрию секрет: Роза Лу – це ім'я дочки моєї знайомої. Мені це ім'я дуже подобалося, і так воно стало іменем бренду, - каже Аліна Залевська. - Насправді це було зовсім непросто. У мене були власні заощадження від продажу сумок, а поїхати на навчання до Італії мені допомогла моя родина. Перший рік був надскладний. Треба було як слід навчитися виробництву. І працювати, не шкодуючи себе. У той рік я хіба що не ночувала на фабриках".
Автор: radiosvoboda.org
Виставка сумок бренду Rosa Lou
Виставка сумок бренду Rosa Lou
Аліна Залевська також закінчила інтенсивний курс "Дизайн сумок" в Інституті моди "Sgrigna".
"Навчилася як слід малювати лекала, знайшла моделіста, який робить викройки, керівника виробництва, кілька лабораторій. Їздила презентувати бренд на різні виставки до Німеччини, Австрії, Нідерландів, скандинавських країн – до речі, дуже добре Північна Європа відгукнулася, від них і зараз багато замовлень".

Related

Суспільство 8685147123412547660

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item