У НКРЗІ розповіли, коли в Україні з'явиться 4G

Тендер було вирішено провести в діапазоні 2600 МГц

Заявки від операторів на участь у тендері вже приймаються.

 
Ліцензії на користування радіочастотним ресурсом для впровадження технології 4G мобільні оператори зможуть отримати в лютому-березні 2018 року в разі успішного проведення тендера. Про це повідомили в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації у відповіді на інформаційний запит УНН.
 
"У разі успішного проведення тендера в діапазоні радіочастот 2600 МГц, видача ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології" Міжнародний рухомий (мобільний) зв'язок ІМТ" за його результатами очікується в лютому-березні 2018 року", - йдеться у відповіді на запит.
 
У НКРЗІ також нагадали, що тендер було вирішено провести в діапазоні 2600 МГц. При цьому, як уточнили в Комісії, в оголошенні про проведення тендера також зазначено, що повідомлення про намір взяти участь у тендері та інші документи тендерної пропозиції будуть прийматися НКРЗІ з 13 листопада по 22 грудня 2017 року включно.
 
Термін початку користування радіочастотним ресурсом за ліцензією - шість місяців з дати оформлення ліцензії. У разі, якщо ліцензія передбачає використання радіочастотного ресурсу в декількох регіонах, початок користування радіочастотним ресурсом для першого регіону - шість місяців з дати оформлення ліцензії, для другого - вісім, а далі з інтервалом у два місяці.
 
Як повідомлялося, НКРЗІ оголосив конкурс на 4G на початку листопада. Раніше міністр Кубів обговорив 4G з найбільшими операторами.

Related

Технології 6111077731145622127

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item