Злодіям у законі наступного року буде непереливки


З кримінальними авторитетами, які з'явилися в Україні з часу агресії Росії, боротиметься спеціально створена правоохоронна система.
Про це заявив голова Національної поліції Сергій Князєв на підсумковій прес-конференції.
"Створили нове управління кримінального аналізу, яке взаємодіє з іншими підрозділами кримінального блоку. Воно стане підгрунтям (це проект на 2018 рік) для створення фахових підрозділів з протидії транснаціональної та організованої злочинності.
2018 року отримаємо систему протидії організованої злочинності, яку очолюють злодії в законі. Або інші формації, більшість із яких з'явилися на території нашої держави в результаті військової агресії Російської Федерації", - розповів він.
"Національна поліція не передбачила такого навалу іноземних "гастролерів" 2015-2016 років, які намагалися впливати на криміногенну ситуацію в державі. І 2017-го ми в своїй роботі зрозуміли, що нам потрібна системна робота, а не епізодичні факти затримань - гучні, які стрясали поліцейську спільноту", - додав Князєв.
У листопаді правоохоронці затримали і видворили з України групу кримінальних авторитетів, які незаконно перебували на території країни.

Related

Політика 8178796287195501757

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item