Вакарчук не має наміру брати участь у виборах

Святослав Вакарчук

Музикант наголосив, що влада його не цікавить, проте він не буде стояти осторонь від процесів, які відбуваються в Україні.

Лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук заявив у відеозверненні, що не має наміру балотуватися в президенти України і перерахував ключові моменти для реформування держави.

"Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюся цього робити і сьогодні", - повідомив музикант.
Він зауважив, що "не давав жодних обіцянок політиками або бізнесменам" і його ніхто не фінансує.


"Я абсолютно самостійна, самодостатня і фінансово незалежна людина", - вказав Вакарчук.Музикант зазначив, що сучасна європейська держава має будуватися на трьох колонах: верховенстві права, якісному державному апараті і демократії. На його думку, перші дві колони в Україні "прогнили наскрізь" і їх потрібно будувати негайно.
Вакарчук наполягає на тому, що ніхто не може бути осторонь від цього процесу, але головна відповідальність лягає на політиків.
Він перерахував десять основних кроків, які, на його думку, можуть змінити Україну на краще. Серед них створення антикорупційного суду, ефективна реформа державної служби, реформа СБУ, дієва приватизація, зміна виборчого законодавства та інші.
Раніше повідомлялося, що лідер Батьківщини Юлія Тимошенко збирається брати участь у виборах президента України в 2019 році.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Політика 938134680532486169

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item