Клімкін та Лавров зустрінуться у Відні

Клімкін проведе зустріч з Лавровим

Сторони обговорять питання політичних в'язнів.

 
Голова МЗС України Павло Клімкін зустрінеться з російським колегою Сергієм Лавровим у Відні в четвер, 7 грудня, щоб обговорити питання політв'язнів. Про це повідомив український міністр у своєму блозі.
 
"Сьогодні намагатимуся зустрітися з Лавровим, поговорити про наших ув'язнених, наших політичних в'язнів, оскільки дуже важливий емоційний, не скільки політичний, момент", - сказав Клімкін.
 
Він також розповів про свою зустріч із державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.
 
"Щойно прибіг із зустрічі з держсекретарем Сполучених Штатів Рексом Тіллерсоном. Класна зустріч, класна за атмосферою! Багато питань обговорили: що ми робимо разом з ним і Куртом Волкером щодо просування місії, що робити далі, як далі будувати тиск на Росію, зокрема, і в контексті реалізації нових американських санкцій. Багато різних ідей - працюємо далі. Ну, і, звичайно, говорили про необхідність продовження реформ, про підтримку цих реформ з боку США. І про те, що потрібно далі просуватися у справі створення ефективної та незалежної антикорупційної системи в Україні, оскільки без цього успіх реформ неможливий", - сказав міністр.
 
Нагадаємо, Клімкін у ході засідання ради міністрів ОБСЄ провів зустріч із спецпредставником Державного департаменту США по Україні Куртом Волкером.

Related

Політика 1445953098145526849

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item