Україна збільшила експорт шоколаду в ЄС

Україна активно експортує шоколад

Експорт шоколаду в Європу зріс на 35%, до 10 000 тонн.

З початку року Україна збільшила експорт шоколаду в країни Європейського Союзу на 35%, до 10 тисяч тонн, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це сьогодні, 19 грудня, повідомила заступник міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофимцева, повідомляють Українськi Новини.
За її словами, в грошовому обчисленні експорт українського шоколаду за 10 місяців в ЄС склав більше 23 млн доларів.
"Шоколад ми експортуємо вже в Європейський Союз, і, за нашою статистикою, за 10 місяців цього року у нас експорт шоколаду в країни ЄС збільшився на 35%, ми поставили туди більше 10 тисяч тонн і більше, ніж на 23 млн доларів. Вважаю, що це непогано, враховуючи, що на європейському ринку шоколад є досить розкрученим продуктом, і ринок зайнятий великими гравцями", - сказала Трофимцева.
Також вона зазначила, що наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13 квітня 2016 року, який із 1 січня 2018 року вводить нові вимоги до продукції з какао і шоколаду відповідно до законодавства ЄС, дозволить виробникам шоколаду впевненіше почувати себе на зовнішніх ринках, зокрема, європейських.
Нагадаємо, в Україні з 20 червня набули чинності п'ятирічні антидемпінгові мита розміром 31,33% на імпорт з Росії шоколаду та інших готових харчових продуктів із вмістом какао.

Related

Бізнес 4295037514877404532

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item