Саакашвілі за гроші Курченка намагався захопити державну владу - Луценко


Колишній губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі за гроші олігарха Сергія Курченка проводив акції, спрямовані на захоплення державної влади в Україні.
Про це на брифінгу повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.
"Операція стосується співпраці низки політиків, у першу чергу Міхеіла Саакашвілі, із членами злочинного угруповання Януковича, зокрема Сергія Курченка, за гроші яких Саакашвілі та наближені до нього особи проводили фінансування ініційованих ними акцій протесту з метою захоплення державної влади в Україні та сприяння членам злочинного організованого угруповання Януковича-Курченка, зупинення їхнього кримінального переслідування та відновлення контролю над активами, які вони в цей час придбали в Україні в кримінальний спосіб", - повідомив Луценко.
За його словами, наближений до Саакашвілі громадянин України Северіон Дангадзе звернувся через посередника до Курченка з пропозицією фінансувати діяльність Саакашвілі в обмін на інтереси олігарха.
"Зафіксовано отримання з російської сторони до оточення Саакашвілі близько півмільйона доларів. Приблизно половину суми вручили Донгадзе під контролем українських спецслужб - із переписуванням номерів купюр і фіксацією операції передачі", - сказав Луценко.
Курченко та злочинна організація безпосередньо пов'язані з Федеральною службою безпеки РФ, додав генпрокурор.
Зранку 5 грудня до квартири колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі прийшли з обшуком. Йому оголосили підозру у сприянні поваленню державного режиму.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Політика 8820808999255414251

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item