Звільненим з полону бійцям виплатять компенсацію


Звільнені бійці отримають від держави грошову компенсацію. Час перебування в полоні чоловікам зарахують як трудовий стаж.
"Наша пропозиція буде в тому, щоб надати кожному з тих, кого вчора звільнили, по 100 тисяч гривень. Період, коли людина незаконно утримувалася бойовиками, буде зарахований у трудовий стаж. Якщо військовослужбовець потрапив у полон, цей термін йому зарахують як учаснику бойових дій - у потрійному варіанті", - заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.
Нами підготовлений проект постанови про надання матеріальної допомоги кожному з тих, хто звільнений. Зараз на місця йдуть мої доручення, щоб кожне управління соціального захисту за адресою вивчило потреби цих людей: у когось - працевлаштування, в когось - реабілітація, комусь треба полікуватися", - сказав міністр.
Наступний обмін заручниками може відбутися за кілька місяців - до президентських виборів у Росії. Про це сказав Юрій Гримчак, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Related

Суспільство 4189529209504033400

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item