Генерал США: "Ми багато чому навчилися в українських солдатів"


Завдяки українським військовим армія США отримала безцінний досвід. Про це сказав командувач армією Сполучених Штатів Америки в Європі, генерал-лейтенант Бен Ходжес в інтерв'ю "Європейській правді".
"Ми дійсно багато чому навчилися в українських солдатів, які зіткнулися в боях з російською артилерією, ракетами, дронами, з російськими засобами радіоелектронної боротьби.
І не тільки ми цінуємо цей досвід - всі (союзники) взяли до уваги, інкорпорували його в свої навчальні системи. Український досвід нагадав нам про смертельну небезпеку таких бойових дій, коли російська артилерія дізнається про координати вашого підрозділу і туди "прилітає", - заявив Ходжес.
За словами генерала, проблеми, з якими стикалася армія США в Афганістані або в Іраку, дуже відрізняються від протистояння України і Росії. Мова йде, насамперед, про маскування, необхідність "розсіюватися", приховувати своє місце розташування.
Раніше повідомлялося про те, що під час російсько-білоруських навчань "Захід-2017" Бен Ходжес закликав європейські країни домовитися про спеціальні транспортні і прикордонні правила, які дозволили б силам АЛЬЯНСУ швидко переміщатися в разі необхідності стримування таких потенційних агресорів, як Росія. Пропозицію генерала ЗМІ охрестили "Військовим Шенгеном".

Related

Події у світі 5869949740451076752

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item