Співзасновник найбільшого сайту про криптовалюту продав всі свої біткоїни

Еміль Ольденбург (праворуч) і співробітники аналітичної компанії WizSec

За його словами, біткоїн "як гарний, так і марний".

Співзасновник і технічний директор одного з найвідоміших профільних сайтів про криптовалюту Bitcoin.com Еміль Ольденбург заявив, що недавно продав всі свої накопичення в біткоїнах. Тепер він вкладає в Bitcoin Cash, повідомляє TJ.

Шведський підприємець, який останні три роки живе в Токіо, не уточнив, скільки у нього було біткоїнів, коли він їх продав, і скільки виручив. При цьому він розкритикував біткоїн, назвавши вкладення в нього "найбільш ризикованими інвестиціями, які можна зробити". Він також сказав, що біткоїн "як гарний, так і марний".

На думку Ольденбурга, головні проблеми біткоїна - це високі комісії і затримки в операціях. "Коли люди зрозуміють, як працює біткоїн, вони почнуть його продавати", - упевнений він.

Співзасновник Bitcoin.com зізнався, що в останні три роки вся його зарплата була виплачена в біткоїнах. Ольденбург пояснив, що "пора скинути ризиковану криптовалюту", і він перейшов на Bitcoin Cash - версію криптовалюти, яка з'явилася в серпні 2017 року. Він назвав Bitcoin Cash протилежністю біткоїна і "майбутнім".

Як повідомлялося, в Німеччині виставили на продаж конфісковані біткоїни.

Нагадаємо, Дуров розповів, що заробив на біткоїнах 35 млн доларів.

Related

Бізнес 6255255500984835103

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item