Луценко назвав агентів НАБУ під прикриттям "нелегальним угрупованням"

Юрій Луценко: Всі агенти НАБУ під прикриттям набрані з порушенням закону
Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав агентів Національного антикорупційного бюро, які працюють під прикриттям, нелегальним угрупованням.
В ефірі телеканалу 1 + 1 він заявив, що всі вони набрані з порушенням закону.
"Закон вимагає, щоб усіх, усіх до єдиного працівників НАБУ набирати на відкритому конкурсі. Але десятки агентів, в тому числі, ті двоє, які були зафіксовані на конспіративній квартирі, обрані на якихось закритих процедурах, що порушує закон", - сказав він.
Ніхто з агентів НАБУ під прикриттям, впевнений Луценко, не допущений до державної таємниці, але водночас їм надаються матеріали "прослушки" СБУ, що є кримінальним злочином.
Генпрокурор заявив, що агенти НАБУ під прикриттям використовують незареєстровану в Україні прослуховувальну техніку, яка завезена контрабандним шляхом.
Луценко звинуватив їх у використанні незаконних методів провокацій.
"Весь апарат агентів на сьогодні поза законом, тому керівник агентства, який особисто розпочав такий відбір агентів, допуск їх до держтаємниці, надання їм особливо таємних документів, має приймати рішення для себе", - наголосув генпрокурор.
Нагадаємо, між НАБУ, ГПУ і СБУ спалахнув конфлікт. Агент Бюро під прикриттям затриманий працівниками спецслужби. Генпрокуратура підозрює його в провокуванні хабара. НАБУ звинуватило ГПУ і СБУ в зриві секретної операції з виявлення корупції в Держміграційній службі.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Політика 1377441156694247772

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item