Луценко назвав агентів НАБУ під прикриттям "нелегальним угрупованням"

Юрій Луценко: Всі агенти НАБУ під прикриттям набрані з порушенням закону
Генеральний прокурор Юрій Луценко назвав агентів Національного антикорупційного бюро, які працюють під прикриттям, нелегальним угрупованням.
В ефірі телеканалу 1 + 1 він заявив, що всі вони набрані з порушенням закону.
"Закон вимагає, щоб усіх, усіх до єдиного працівників НАБУ набирати на відкритому конкурсі. Але десятки агентів, в тому числі, ті двоє, які були зафіксовані на конспіративній квартирі, обрані на якихось закритих процедурах, що порушує закон", - сказав він.
Ніхто з агентів НАБУ під прикриттям, впевнений Луценко, не допущений до державної таємниці, але водночас їм надаються матеріали "прослушки" СБУ, що є кримінальним злочином.
Генпрокурор заявив, що агенти НАБУ під прикриттям використовують незареєстровану в Україні прослуховувальну техніку, яка завезена контрабандним шляхом.
Луценко звинуватив їх у використанні незаконних методів провокацій.
"Весь апарат агентів на сьогодні поза законом, тому керівник агентства, який особисто розпочав такий відбір агентів, допуск їх до держтаємниці, надання їм особливо таємних документів, має приймати рішення для себе", - наголосув генпрокурор.
Нагадаємо, між НАБУ, ГПУ і СБУ спалахнув конфлікт. Агент Бюро під прикриттям затриманий працівниками спецслужби. Генпрокуратура підозрює його в провокуванні хабара. НАБУ звинуватило ГПУ і СБУ в зриві секретної операції з виявлення корупції в Держміграційній службі.

Related

Політика 1377441156694247772

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item