Тимчук розповів про масштаби шпингунської сітки росіян в Україні


Наші чиновники погоджуються на винагороду російських спецслужб у тисячу доларів.
Про це в коментарі сказав координатор групи "Інформаційний спротив" і нардеп Дмитро Тимчук.
"Коли тільки починалися події в Криму, наша група досліджувала морально-психологічний стан у Генеральному штабі. Нас дуже неприємно здивувало те, що дехто неприховано очікував приходу росіян. Це було у 2014 році.
На щастя у нас добре працюють структури військової контррозвідки і Міністерство оборони. Протягом 2014-2015 років вони відсіяли прокремлівські кадри. Та варто розуміти, що далеко не всі агенти РФ потрапили під таку ідеологічну люстрацію. Багато хто і далі лишився на своїх посадах. Таємно, а дехто і не зовсім, люблячи Росію", - сказав він.
Російська шпигунська сітка в Україні може бути більшою, ніж ми здатні уявити, вважає експерт: "Їхня мета - не тільки політична дестабілізація. А й інформаційні, економічні атаки, передача в Росію важливої інформації. Або поширення на нашій території їхньої пропаганди".
Насамперед у чиновників старої, радянської школи немає відчуття, що Росія – агресор, каже Дмитро Тимчук.
"Вони все ще вірять у міф про братські народи. Це нівелює для них негативні сторони співпраці з російськими спецслужбами. Це ідеологічна хвороба, що заважає об'єктивно бачити ситуацію.
По-друге, у нас тривалий час військові і цивільні чиновники отримували вкрай низьке соціальне забезпечення. Порівняно з Заходом чи тією ж Росією.
Наші чиновники погоджуються на винагороду російських спецслужб у тисячу доларів. У Європі чи Америці на це б і оком би ніхто не повів.
Треба покращувати роботу української контррозвідки та дуже ретельно перевіряти людей в органах державної влади", - підсумував він.
Ввечері 20 грудня СБУ затримала в Кабінеті міністрів російського шпигуна. Як повідомляють у Службі безпеки чиновником зацікавилися вже давно, і прем'єр-міністр Володимир Гройсман про це знав за кілька місяців до затримання свого підлеглого.
Затриманий урядовець - 39-річний Станіслав Єжов, який займав посаду заступника керівника протоколу голови уряду і був фактично перекладачем Гройсмана. До того він працював у посольстві України в США та в Адміністрації президента. Дружина Єжова - Юлія Мірошнікова - є громадянкою Росії.
За даними СБУ, чиновник був завербований російськими спецслужбами під час тривалого закордонного відрядження. Поки Єжову оголосили про підозру в державній зраді.

Related

Події в Україні 9107719656024469645

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item