До України йдуть потужні снігопади, висота снігового покриву досягне 40 см

У Києві висота снігового покриву досягне 20 см
В Україні найближчим часом прогнозується суттєве ускладнення погодних умов, очікуються потужні снігопади, повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій України.
У середу, 17 січня, вночі на Закарпатті та в Карпатах сильний сніг, пориви вітру 15-20 м/с.
В четвер, 18 січня, на території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, в Києві - близько 20 сантиметрів.
У Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях сильний дощ з переходом в сніг. В усіх областях, крім західних, посилення вітру до 15-20 м/с, у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях 25-28 м/с, на дорогах України ожеледиця.
У Київській області: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів. У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота снігового покриву - 30-40 сантиметрів.
У Києві очікується сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 сантиметрів.

Related

Події в Україні 7619567620171883553

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item