Спалах метану на Донеччині: постраждали 8 шахтарів

Постраждали вісім осіб

У шахті приватного підприємства "Шахтоуправління Покровське" стався спалах метану. Внаслідок інциденту отримали опіки і були госпіталізовані вісім шахтарів.

 
У Донецькій області на приватному підприємстві "Шахтоуправління Покровське" через спалах метану отримали опіки різного ступеня тяжкості і були госпіталізовані вісім гірників. Про це в себе у Facebook повідомляє голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський.
 
"Восьмеро шахтарів постраждали від спалаху метану на 12-й південній лаві БІС 10-го блоку приватного підприємства "Шахтоуправління Покровське". Вони отримали опіки різного ступеня і були доправлені в Краматорську лікарню", - написав він.
 
За його словами, НП сталася о 16:22 понеділка, коли в шахті було 406 осіб. При цьому безпосередньо на аварійній ділянці працювали 37 гірників.
 
"Усі гірники були оповіщені про аварію і виведені на поверхню. Роботи на блоці №10 припинені до з'ясування обставин і причин події", - додав Жебрівський.
 
Нагадаємо, понад 200 гірників залишилися під землею на шахті Кураховська ДП Селідоввугілля через відключення електроенергії.

Related

Гаряча новина 5685926139232380385

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item