Великий криптопад. Біткоїн обвалився нижче $9500

Bitcoin падає все нижче і нижче
Перша і найпопулярніша у світі криптовалюта – Bitcoin (біткоїн) – продовжив своє різке падіння. Не відстають і інші цифрові валюти, вартість яких також котиться донизу.
17 січня у 17:45 за київським часом середньозважена вартість біткоїну опустилася до $9402 за монету. Всього за добу криптовалюта здешевшала на 22%.

Дані coinmarketcap/Bitcoin
Дані coinmarketcap/Bitcoin

Ще більш серйозний удар отримали інші криптовалюти з ТОП-5 за капіталізацією. Так, вартість Ethereum за добу впала майже на 30%, Ripple – на 35%, Bitcoin Cash – майже на 32%, а Cardano – на 32,3.

дані coinmarketcap
дані coinmarketcap

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість криптовалют у світі опустилася до значень початку грудня минулого року – $414 млрд, а загальна вартість біткоїну вперше з кінця листопада 2017-го впала до $158 млрд.
Такий різкий обвал крипторинку стався на тлі негативних новин з Китаю. Згідно з даними ЗМІ, влада країни має намір заблокувати доступ до місцевих та іноземних платформ для централізованого трейдингу, тобто до онлайн-платформ і мобільних додатків, що пропонують послуги обміну криптовалют.
Також ринок продовжує відігравати повідомлення з іншого великого азіатського ринку криптовалюта - Південної Кореї. Уряд цієї країни заявило, що буде боротися з анонімним кріптотрейдінгом і притягати до відповідальності за маніпулювання ринком, відмивання грошей і шахрайські транзакції.

Related

Бізнес 6792941474634433405

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item