Росія нахабно набрехала - Марчук


Глава МЗС РФ Сергій Лавров набрехав, заявивши що Росія не порушила умов Будапештського меморандуму, оскільки не використовувала і не загрожувала Україні ядерною зброєю.
Про це в Facebook написав представник України в підгрупі з безпеки тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Євген Марчук.
"Загляньте в текст Будапештського меморандуму і прочитайте тільки статтю №2 цього документу, де говориться, що підписанти "підтверджують свої зобов'язання (саме зобов'язання)... що ніяка (!!! -тобто не тільки ядерна) їх зброя ніколи (!!!) не буде використовуватись проти України. У вас тоді буде інша логіка для бесіди з експертами, які до речі також не демонструють знання тексту Меморандуму", - звернувся він до журналістів.
Марчук порадив цитувати співрозмовникам ще одну статтю Меморандуму.
"Лавров просто нахабно обманює, журналістів, сподіваючись, що ніхто не загляне в оригінал тексту. Не тільки ядерна, а ніяка їх зброя ніколи не буде використана проти України - тобто потрійне зобов'язання", - підкреслив він.
Згідно з текстом документа, Російська Федерація, Великобританія і США "підтверджують їх зобов'язання утримуватися від загрози силою або її використання проти територіальної цілісності або політичної незалежності України, крім цілей самооборони або будь-яким іншим чином згідно зі Статутом Організації Об'єднаних Націй".
Росія анексувала український півострів у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі. Через російську агресію на Донбасі загинули понад 10 тис. українців.

Related

Політика 8038295511912986218

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item