Росія нахабно набрехала - Марчук


Глава МЗС РФ Сергій Лавров набрехав, заявивши що Росія не порушила умов Будапештського меморандуму, оскільки не використовувала і не загрожувала Україні ядерною зброєю.
Про це в Facebook написав представник України в підгрупі з безпеки тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі Євген Марчук.
"Загляньте в текст Будапештського меморандуму і прочитайте тільки статтю №2 цього документу, де говориться, що підписанти "підтверджують свої зобов'язання (саме зобов'язання)... що ніяка (!!! -тобто не тільки ядерна) їх зброя ніколи (!!!) не буде використовуватись проти України. У вас тоді буде інша логіка для бесіди з експертами, які до речі також не демонструють знання тексту Меморандуму", - звернувся він до журналістів.
Марчук порадив цитувати співрозмовникам ще одну статтю Меморандуму.
"Лавров просто нахабно обманює, журналістів, сподіваючись, що ніхто не загляне в оригінал тексту. Не тільки ядерна, а ніяка їх зброя ніколи не буде використана проти України - тобто потрійне зобов'язання", - підкреслив він.
Згідно з текстом документа, Російська Федерація, Великобританія і США "підтверджують їх зобов'язання утримуватися від загрози силою або її використання проти територіальної цілісності або політичної незалежності України, крім цілей самооборони або будь-яким іншим чином згідно зі Статутом Організації Об'єднаних Націй".
Росія анексувала український півострів у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі. Через російську агресію на Донбасі загинули понад 10 тис. українців.

Related

Політика 8038295511912986218

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item