За "госпереворот" Мураєва взялися контролюючі служби


Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалу NewsOne за пропагандистські висловлювання з приводу Революції гідності, а також за популяризацію збройних сил Росії.
Про це у Facebook повідомив член Нацради Сергій Костинський, пише LB.ua
"На підставі депутатського запиту групи народних депутатів - Ірини ГеращенкоІрини Фріз та Марії Іонової, а також звернення Служби безпеки України Національна рада призначила перевірку", - повідомив він.
Предметом позапланової перевірки стануть два епізоди.
Нацрада зафіксувала трансляцію передачі "Український формат" за участю депутата, власника телеканалу NewsOne Євгена Мураєва, який заявив про те, що події кінця 2013-го - початку 2014 року в Києві були "государственным переворотом".
"Крім того, зафіксовано систематичне порушення в ефірі телеканалу теми "державного перевороту в Україні" співробітниками каналу, ведучими передач і запрошеними гостями: Євгеном ЧервоненкомНадією СавченкоДіаною ПанченкоВ'ячеславом Піховшеком та іншими", - написав Костинський.
Висловлювання про "державний переворот" за змістом аналогічні офіційній політичній і пропагандистської позиції країни-агресора, яка спрямована на виправдання військової агресії проти України й анексії Криму Російською Федерацією, вказав член Нацради.
"Ці висловлювання базуються на упередженості, маніпулюванні громадською свідомістю, зокрема шляхом поширення недостовірної, неповної або упередженої інформації і такої, що не має нічого спільного зі свободою слова або журналістською діяльністю", - заявив Костинський.
Другим епізодом стало позитивне зображення збройних сил Росії в ефірі телеканалу.
За результатами моніторингу було зафіксовано трансляцію передачі "Світова політика з Олегом Волошиним" на тему ситуації, що сталася в листопаді 2017 року в Сирії.
У передачі було продемонстровано відеоролик, в якому є сцени за участю Повітряних сил Росії з коментарями автора, що можна розглядати як популяризацію авіації країни-агресора.
Також Нацрада винесла попередження телеканалу "112. Україна" за порушення Правил ведення мовлення 26 листопада 2017 року в День пам'яті жертв голодоморів.
У грудні 2017-го активісти заблокували NewsOne мішками з піском і колючим дротом, протестуючи проти політики каналу.
Тоді вимагали від народного депутата Євгена Мураєва "покаятися за сепаратистські висловлювання".

Related

Політика 4356384018119600865

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item