Лагард ткнула Порошенка носом у "сирітство" Нацбанку


Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард нагадала президенту Петру Порошенку про необхідність призначити керівника Національного банку.
Про це вона розповіла після розмови з Порошенком на полях економічного форуму у Давосі.
"У мене щойно була дуже приємна зустріч із президентом Порошенком і членами його команди. Це дало нам шанс поговорити про всі заходи, які вже вживаються. Сподіваємося, що... плани будуть реалізовані. Ми говорили про те, що буде призначений керівник банку (НБУ. - ред.). Україні це дуже потрібно", - наголосила Лагард.
18 січня президент Петро Порошенко вніс у парламент проект постанови про звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови НБУ. Також президент подав проект постанови про призначення Якова Смолія на посаду голови Національного банку України.
Гонтарева подала президентові заяву про відставку з 10 травня 2017 року за власним бажанням. Із 8 серпня до 26 вересня Гонтарева перебувала в оплачуваній відпустці. З 26 вересня вона продовжила перебувати у відпустці за свій рахунок до затвердження її відставки. Виконувати обов'язки глави НБУ призначили її першого заступника Якова Смолія.

Related

Політика 697033369381675395

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

Народ проти-політичне ток-шоу

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item