Сучасну українську оперу покажуть в Нью-Йорку


З 15 по 20 січня 2018 року в американському Нью-Йорку в рамках міжнародного фестивалю опери та сучасного театру PROTOTYPE представлять українську оперу-реквієм IYOV формації Nova Opera.

Композитори опери - Роман Григорів та Ілля Разумейко, режисер Влад Троїцький.
Прем'єра опери IYOV відбулася 2015 року на фестивалі ГогольFest. Її виконання відбулися у Центрі споткання культур в Любліні, театрі Шекспіра в Гданську, Freehavenskirke в Копенгагені, Македонському театрі опери та балету, а також у Віденській філармонії.
Опера IYOV створена за книгою Йова зі Старого Заповіту з використанням латинських сакральних текстів. Її написано в синтетичному жанрі, що вперше в історії світової музики поєднав у собі оперу, реквієм та ораторію. Книга Йова – не лише розповідь про життя біблійного героя. Це історія людського відчаю, жертовності та пошуку себе.
"Для нас це велика честь презентувати сучасне українське мистецтво світу. Фестиваль PROTOTYPE щорічно проходить у Нью-Йорку з 2013 року. За цей час він став одною з найпрестижніших подій в США в царині сучасного музичного театру та опери. Щороку він охоплює понад 10 театральних майданчиків міста і презентує цикли з прем'єр оперних творів актуальних американських та європейських композиторів", - каже композитор Ілля Разумейко
Окрім п'яти перформансів опери "IYOV" в рамках фестивалю артисти формації Nova Opera виконають дві меси з музики композиторів Романа Григорів та Іллі Разумейко на латинські сакральні тексти у Стемфорді та Нью-Йорку.
Критик Ірина Чужинова назвала найбільш знакові події у театральному житті 2017-го року. Також моменти, які заважають розвитку українського театру.

Related

Події у світі 3982522660865106778

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item