У Молдові суд призупинив повноваження президента

Ігоря Додона тимчасово відсторонили
Конституційний суд Молдови тимчасово призупинив повноваження президента країни Ігоря Додона у відповідь на відповідне прохання депутатів правлячої коаліції
Про це 2 січня повідомляє Інтерфакс-Україна.
"Відставка" Додона передбачена законом. У законодавстві країни передбачено положення про делегування повноважень президента голові парламенту або прем'єр-міністру в разі повторної відмови главою держави призначити вакантні посади міністрів, що і сталося раніше.
Додон вдруге відхилив кандидатури п'яти міністрів і двох віце-прем'єрів, які запропонував прем'єр Павло Філіп. Відповідно до закону, глава держави може зробити це один раз. Якщо президент і після повторного висунення не підпише указ, то відповідні повноваження президента переходять до голови парламенту, який може підписати укази замість президента.
"Відповідно до цієї процедури був призначений новий міністр оборони Молдови Євген Стурза, кандидатура якого була двічі відхилена президентом", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, минулого тижня Депутати демократичної партії Молдови звернулися до Конституційного суду з проханням тимчасово відсторонити президента Ігоря Додона через інституційну кризу.

Related

Події у світі 6060006654381576284

Post a Comment

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item