Невідкладно звільнити Гонтареву: нардепи готують звернення до ПорошенкаНевідкладно звільнити Гонтареву: нардепи готують звернення до Порошенка


У Верховній Раді зареєстрували постанову про звернення парламенту до президента Петра Порошенка щодо невідкладного звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку.
Відповідна постанова №7488 оприлюднена на сайті парламенту.
"Тривала фактична відсутність повноважного голови Національного банку України негативно впливає на регулювання банківського сектору України та відносини України з міжнародними фінансовими установами. У той же час, розгляд Верховною Радою України питання щодо звільнення голови Національного банку України Валерії Гонтаревої неможливе без внесення президентом відповідного подання", - ідеться в пояснювальній записці.
Глава Нацбанку Валерія Гонтарева подала президентові заяву про відставку з 10 травня 2017 року за власним бажанням. Із 8 серпня до 26 вересня Гонтарева перебувала в оплачуваній відпустці. З 26 вересня вона продовжила перебувати у відпустці за свій рахунок до затвердження її відставки.
Виконувати обов'язки глави НБУ призначили її першого заступника Якова Смолія. Саме його кандидатуру розглядають на це призначення. Очікувалося, що 21 грудня парламент підтримає відставку Гонтаревої та призначить нового голову НБУ. Але питання не внесли у порядок денний.

Отримуйте Свіжі Новини в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/freshnewsua

Related

Політика 1623768407138800522

Дописати коментар

Follow Us

Translate

Hot in week

Recent

Comments

ДокаZ

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Google+ Followers

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Кількість переглядів

Яндекс.Метрика
item