США оприлюднили новий санкційний список

Білий дім

У США оприлюднили "кремлівську доповідь" - список осіб з Росії, які підпадають під санкції. До нього увійшли високопоставлені російські чиновники і бізнесмени.

Міністерство фінансів США в ніч на вівторок, 30 січня, опублікувало "кремлівську доповідь" - список осіб, наближених до російського керівництва, які можуть потрапити під нові санкції Вашингтона, повідомляє Інтерфакс-Україна.

До нього увійшли 210 осіб: 114 політиків і 96 бізнесменів. Потрапляння в список не означає автоматичне введення санкцій, але це може статися пізніше.

Так, до списку санкцій увійшли бізнесмени Олег Дерипаска, Роман Абрамович, Володимир Потанін, Михайло Фрідман.

Також в списку бізнесменів Алішер Усманов, Вагіт Алекперов, Петро Авен, Олена Батурина, брати Ананьєві, Леонід Федун, Сергій Галицький, Філарет Гальчев, Роман Авдєєв, Михайло Гуцерієв, Євген Касперський, Сулейман Керімов, Ігор Кесаєв, Андрій Косогов, Олексій Кузьмичов, Володимир Лисін, Зіявудін Магомедов, Іскандер Махмудов, Олександр Мамут, Леонід Міхельсон, Юрій Мільнер, Борис Мінц, Олексій Мордашов, Год Нісанов, Михайло Прохоров, Дмитро Пумпянський, Віктор Рашников, Кирило Шамалов, Олег Тиньков, Віктор Вексельберг, Аркадій Волож, Володимир Євтушенков.

Згідно з доповіддю, спрямованою в Конгрес, в список увійшли 96 великих бізнесменів, які мають статок понад $1 млрд, а також 114 чиновників і глав держкомпаній. Серед них - Дмитро Медведєв, Ігор Шувалов, Антон Силуанов, Максим Орєшкін, Аркадій Дворкович, Микола Нікіфоров, Олексій Міллер, Ігор Сечин, Герман Греф, Андрій Костін, Борис Ковальчук, Сергій Горьков, Олексій Лихачов, Віталій Савельєв, Микола Токарєв та інші.

До додатку до доповіді, який залишиться засекреченим, можуть включатися особи з меншим статком і ті, які не входять до переліку вищих посадових осіб.

Окремою частиною доповіді є список підприємств, які мають частку держави понад 25% і виручку більш ніж $2 млрд.

Як повідомлялося напередодні, Конгрес США вже отримав список наближених до російського керівництва осіб, які можуть потрапити під нові обмежувальні заходи Вашингтона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що адміністрація президента США Дональда Трампа готує так звану "кремлівську доповідь" - список небажаних осіб з Росії, в який увійдуть високопоставлені російські чиновники і бізнесмени.

Related

Події у світі 2732373834030704960

Post a Comment

emo-but-icon

Ми у соцмережах

Читають

Свіже

Коменти

ДокаZ

Радіо

Варто подивитись

Виберіть бажане відео, натиснувши "PLAYLIST" у лівому кутку цього програвача.

Facebook

Зараз на сайті

Нас відвідали

Яндекс.Метрика
item